Mine Aslan

Mail:aslan.mine@gmail.com

Bu spora, kocamın benim bu sporu çok seveceğim tezini çürütmek için başladım. 30 yaşına kadar spor yapmamış, sonrasında da sadece koşu ve yoga yapmış 36 yaşında bir kadın olarak kendimi iyi tanıdığımı sanıyordum. Yanılmışım. Boksa karşı olan bütün ön yargılarım bu salonda yıkıldı. Artık sence boks nasıl bir spor dediklerinde; güç, kondisyon, denge ve zekanın birleşimi diyorum. Kendimi hem fiziksel hem de zihinsel anlamda geliştirmemde çok etkisi var. Salonda karşılaştığınız her insan da bir o kadar güzel insanlar. Herhangi bir spor salonundan farklı olarak buradaki herkesle gerçekten arkadaş olabilirsiniz. Necmi hoca işine öyle büyük bir aşkla bağlı ki burayı ve bu sporu sevmemeniz mümkün değil. \r\nBoksa ilginiz varsa ve hatta yoksa(!) bile boksa başlamak için burası kesinlikle doğru adres.

Ozan Akın

Mail:ozan@college.com.tr

Eski salonun kapısından girip, Necmi Polat ile tanışmamın üstünden yaklaşık 4 sene geçti. Bu sürede hocamla ve gruplarda yer alan farklı farklı arkadaşlarımla sayısız antrenman yaptık. Boksa ilk başlama motivasyonum, tamamen yabancı olduğum bir disiplini öğrenirken, fiziksel olarak gelişmek ve işimin verdiği sıkıntı ve stresten uzaklaşarak kendimi rahatlatmaktı. Başlangıçta boks sporunu çok uzun süreler boyunca yapacağımı planlamıyordum. Ancak içine girdikçe boks ile ilgili bütün düşüncelerim değişti. Tamamen fiziki dayanıklılık, güç ve hıza dayalı olduğunu düşündüğüm bu sporun (bu arada hepsi çok büyük faktördür), bu derece zekaya ve stratejiye dayalı olduğunu düşünmüyordum. Necmi Hoca ile yaptığımız kondisyon çalışmalarında kendime ne kadar güç kattıysam, birlikte yaptığımız taktik çalışmaları ve sparring'lerde de o kadar stratejik düşünme ve sabırlı hareket etme yetilerimi öğrendim diyebilirim. Ve tabii ki en önemlisi 30'lu yaşlarda da insanın istediği zaman hala yen bir şeyleri öğrenme ve uygulama yetisine sahip olduğunu kendime göstermek oldu. Çalışmaların bana kattıklarının yanı sıra Necmi Hoca gibi iyi yürekli bir dost ve birlikte grup çalışmalarına girdiğim sayısız arkadaş edinmem Polat Boks'un bana kattığı en büyük değer oldu. Zaten grup derslerinde size güç katan da yanınızdaki arkadaşın zorlansa da çalışmayı bırakmamasıdır; o devam ederken siz de bırakamazsınız. 4 senedir bu ailenin bir parçası olmamda en büyük vesile olan Necmi Polat'a ve ne zaman zorlansam "Hadi senden çıkar daha, bırakma!" diyerek yanımda olan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Özgür Kalay

Mail:ozgurkalay@gmail.com

Polat Boks, boks sporunu öğrenmek, keyifli antremanlar yapmak, en önemlisi formda ve fit kalabilmek için mükemmel bir ortam sunuyor. Necmi Hoca tüm öğrencileri ile yakından ilgilendiği gibi, bu spora ait tüm bildiklerini de en ince ayrıntısına kadar anlatır. Bu sporu Necmi Hoca ile yapıp bağımlı olmamak imkansız gibidir.

Tumay Ulutaş

Mail:tumay@3klogistics.com

Boks' a ilginiz varsa ve de öğrenmek istiyorsanız kesinlikle doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Polat Boks dan önce bir kaç farklı salonda çalışma fırsatım oldu, yaklaşık 1 yıldır da Polat Boks dayım ve şunu söyleyebilirim ki; Necmi Polat gerek boks bilgisi ve öğretme kabiliyeti , gerekse kişiliği ile bu konudaki en iyi hocadır.Polat Boks Salonu ise eksiksiz ekipmanları,büyüklüğü ve temizliği ile sizi fazlası ile tatmin edecektir. Fiyatları ise piyasadaki diğer benzer yerlere göre gayet uygundur .Tüm boks severler hiç düşünmeden gidebilirler.

Ersin ARISOY

Mail:ersinar@gmail.com

Son yıllarda ülkemizde popülaritesi artan boks sporu, savunma sporları arasında çok yakın zamanda zirveye oturacaktır. İrade, motivasyon ve sıkı kondisyon gerektiren boks kişisel gelişim, özgüven ve olgunlaşma açısından da önemli bir yerdedir. Fitness salonlarında motive olamadan vakit kaybedeceğinize, gelin, boks öğrenin, kendinizi geliştirin, bize katılın. Şahsım adına geç kaldığımı düşünüyorum, keşke 20 sene öncesinde boksa bizi yönlendiren olsaydı diye hayıflanıyorum. Ağır teknik antrenmanlardan sonra evin yolunu zor buluyorum. Tutkuluyum. Vazgeçmek yok. Ben yapabiliyorsam, sizde yapabilirsiniz. Necmi Hoca bizden biri, arkadaşımız, kendisindeki azmi ve heyecanı da görebiliyorum. Kendisinden öğreneceğimiz daha çok şey var. Yolumuz uzun, beraber olsun diyorum. Gençleri spora yönlendirin, eve hapsolmuş, bilgisayara, telefona gömülen asosyaller olmasınlar. Durmak yok, boksa devam....

Mervan İNCE

Mail:meloo_07@hotmail.com

İki yıl önce başladığım bu salondan çok memnunum. Salon çok iyi ve alet edevat açısından zengin. Orada ter döküp antrenman yapan insanların hepsi çok güzel ve temiz insanlar. Necmi hocam salonun sahibi ve antrenörümüz. İşine çok hakim ve bu sporu bildiği gibi öğretmesinide bilen nadir insanlardan. Umarım POLATBOKS hedeflediği yere ulaşır.

Mehmet Misoğlu

Mail:mehmet.misoglu@boun.edu.tr

Kaliteli ve nezih bir ortamda boks öğrenmek için ideal.

Aykut CANBİLEK

Mail:canbilekaykut@gmail.com

Gerçekten keyifli bir şekilde spor yapmak ve kaliteli zaman geçirmek için dogru adres. Necmi hoca işini severek yaparken sizinde bu işiŸ dogru şekilde Ÿöğrenmeniz için çok çalışıyor. Ben her antrenman günlerini iple çekiyorum. Sevgiler herkese.

Burak Ozturk

Mail:burak_ozturk@icloud.com

Bir yılı gecti sanırım, kapısından "nasılmıs acaba" diye gireli... Son derece samimi, keyifli bir ortamda Necmi hoca nın disiplinli calıstırması ile hayatımızdaki stresten kurtulma fırsatı buluyoruz. Keske daha once baslasaydım dedigim bir spor boks... ama iyi ki de baslamısım - gecte olsa... Iyiki de Necmi hocayla baslamısım. herkese bu sporu yapmalarını öneririm ve insallah Necmi hoca gibi iyi bir egitmenle calısma fırsatı bulurlar.

Cem Vurgec

Mail:cemvurgec@hotmail.com

Bir yildir siki bir program dahilinde kickboks ve boks yapiyorum. Gercekten iyi bir seviyede oldugumu dusunuyordum (malesef degilmisim :)) fakat hizimi ve teknigimi arttirmak icin bire bir lapa ile calismam gerektigini biliyordum. Bu sebebten dolayi polat boksa gittim ve necmi hocayla bire bir ders aldim. Simdiye kadar sadece sekiz ders aldim hzimin ve teknigimin cok daha iyi bir seviyeye geldigini goruyorum. Simdiye kadar calistigim uc farkli cok degerli hocalarimin icinde Necmi hocanin teknik ve antrenman bilgisi acisindan en iyisi oldugunu dusunuyorum. 30 yasima kadar yapmis oldugun cesitli sporlar icersinde en cok kilo verip fit bir vucuda sahip oldugum ve en onemliside severek hic sikilmadan en uzun sereli yaptigim spor dalidir boks.

Onur Özmen

Mail:onuroz-men@hotmail.com

Boks' a başlamadan önce birçok salon gezmeme rağmen özellikle buraya başladıktan sonra doğru yerde olduğumu anladım. Grup derslerinde dahi , sanki özel ders alıyormuş gibi kendinizi özel hissedebileceğiniz bir salon. Temizliğe önem verilmesi , ekipmanlarının yeni olması önemlidir. Necmi hoca gerek kişiliği gerekse öğretme kabiliyeti ile fark yaratmaktadır.

Yagub Seyid

Mail:yagubseyid@yahoo.ca

Istanbulda iyi bir boks salonu ariyordum.Kime sorsam bana Necmi Polat hocadan bahsetti.Hocayla tanıştığımda karşımda gerçekten profosyonelliği ve deneyimleriyle işinin ustası birini buldum.Uzun yılların verdiği eğitim tecrübeleri sonucu her öğrencinin yapısını ayrı ayrı olarak değerlendirebiliyor ve ona göre bir yaklaşım sergiliyordu. Çalışmak için temiz ve nezih bir salon arıyordum.Hocanın Salonunun kalitesi ve görsel estetiği de içinde çalışmaktan keyif alacağınız şekilde tasarlanmıştı.Türkiye de bu kalitede çok az boks salonu olduğunu düşünüyorum.Bu salonda çalışırken adeta rahatlıyorum. Herşeyden önce,Necmi hocanın dostluğu,samimiyeti,bana boksu kısa sürede öğretip sevdirmiş olması da onunla uzun süre çalışma kararını vermeme sebeb oldu. Boksu, hem stres atmak, hem kondisyon kazanmak, hem de özel bir spor dalını ögrenmek anlamında herkese öneriyorum. Yeni başlayacak olanları şimdiden kutlarım.

Şerif Torun

Mail:seriftorun@gmail.com

Rocky serisinin bir etkisi olsa gerek,küçük yaşlarımdan itibaren boksa hep bir ilgim vardı.Tyson'un antremanları seyrederken içimin yağlarının eridiğini çok iyi hatırlıyorum...Çevremdeki insanların bu sporla ilgili yanlış algıları ve araştırdığım klüplerin bir şekilde bana uygun olmamasından dolayı,hep ertelediğim bir hevesti benimkisi... Ama hep bir arayışım vardı,bazen göz ucuyla internettte ve sosyal medyada devam eden,bazen de kulak kabartarak çevremdeki insanlardan duyduklarımla süren bu arayış,Polat Boks'un kapısından içeri girmemle bir son buldu.İçeri girdiğiniz ilk anda pozitif enerjisiyle sizi içine alan bu salonda,kendinizi bir anda "tamam,hadi başlayalım..." derken buluyorsunuz.Bir mekanın enerjisinin oradaki insanlarla ilgili olduğuna inandığımdan,daha ilk andan bu ailenin bir parçası olarak hissetmek benim için çok önemliydi. Necmi Hoca'nın kendi ruhunu kattığı bu salonda,yılların getirdiği tecrübeyle hazırladığı hız,teknik,kondisyon,dayanıklılık,güç ve koordinasyon çalışmaları,sizi fiziksel olarak geliştirmekle kalmıyor,ayrıca hayata daha pozitif bir açıyla bakmanızı sağlıyor.Boksun,bireyin özgüvenini arttırarak,hem kendine hem de insanlara daha çok saygı duyduran bir spor olduğunu anlamamda bana yol gösteren başta Hocama ve beraberce alınteri akıttığımız arkadaşlarıma teşekkür eder,bu sporu yapmak isteyen herkesi Polat Boks Ailesine bekleriz... 

Cafer Okan

Mail:caferokan@hotmail.com

Polat Boks sunduğu imkanları ve ortamı ile keyif veren güzel bir salon. Necmi Hocanın grup dersindeki disiplini ve ilgisi size ayrı bir motivasyon katıyor. Kendinize yapıcağız en büyük iyilik olur.

JP Riffat

Mail:jean-philippe.riffat@dupont.com

I am French and I have been living in Istanbul since October 2014. Prior moving to Turkey I practised boxing in several gyms in Switzerland, Belgium, Spain and in the UK. It took me some time to find the right one in Istanbul but I finally did !! I have been training in Polat boks for over 1 year. It is one of the best gym I have ever trained in. It simply fulfills all my requirements: - new and complete equipment - several training days (4) with large timetable - perfect training programs mixing technique and cross fit - friendly and fun members (always caring to translate and include me in the group - my Turkish is close to toddler level...) And to manage all this a great and extremely skilled trainer. A boxer (a real one !!) and not a fitness guy trying to expand his customer base. Necmi succeed to create the perfect atmosphere mixing sweat, punches and fun!! I warmly recommend this place to anyone: beginners, experienced boxers or simply someone who wants to get fit and learn the noble art of boxing !!